Hierarchy Manager (3.4.2) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: disabled
eu: ezgaituta

en: Confirm
eu: Baieztatu

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: root
eu: erroa

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz

en: logged in users only
eu: erabiltzaile erregistratuak bakarrik
