Hierarchy Manager (3.4.2) - en to hi translation catalogue (17 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: disabled
hi: अक्षम

en: Confirm
hi: सुनिश्चित

en: Administration
hi: प्रशासन

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Search
hi: खोज

en: root
hi: मूल

en: Label
hi: लेबल

en: ID
hi: आईडी

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: Plugin
hi: प्लगइन

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: About
hi: के बारे में

en: Bundle
hi: पोटली

en: logged in users only
hi: लॉगइन किये उपयोगकर्ता केवल
