Hierarchy Manager (3.4.2) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: disabled
ja: 無効

en: Confirm
ja: 確認

en: Administration
ja: 管理

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Edit
ja: 編集

en: Search
ja: 検索

en: root
ja: ルート

en: Label
ja: ラベル

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Plugin
ja: プラグイン

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: About
ja: アバウト

en: Bundle
ja: バンドル

en: Config
ja: 設定

en: logged in users only
ja: ログイン中ユーザーのみ

en: Display plugin
ja: ディスプレイプラグイン

en: <q>Log in</q> for anonymous users
ja: 匿名ユーザーのための<q>ログイン</q>
