Hierarchy Manager (3.4.2) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Confirm
ku: دووبارە

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Search
ku: گەڕان

en: root
ku: ڕەگ

en: Label
ku: پێناس

en: About
ku: دەربارە
