Hierarchy Manager (3.4.2) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: disabled
mr: असमर्थ

en: Confirm
mr: नक्की करा

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Edit
mr: संपादन

en: Search
mr: शोध

en: root
mr: मुळ

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: Bundle
mr: बंडल
