Hierarchy Manager (3.4.2) - en to ms translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: disabled
ms: dinyahbolehkan

en: Confirm
ms: Sahkan

en: Administration
ms: Pentadbiran

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Edit
ms: Sunting

en: Search
ms: Carian

en: root
ms: pangkal

en: Machine name
ms: Nama mesin

en: About
ms: Perihal
