Hierarchy Manager (3.4.2) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: About
my: အကြောင်း
