Hierarchy Manager (3.4.2) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: disabled
os: хицæн у

en: Confirm
os: Афтæ у

en: Administration
os: Разамынад

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Search
os: Агуырд

en: root
os: уидаг

en: Label
os: Нысан
