Hierarchy Manager (3.4.2) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: disabled
pl: wyłączone

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Administration
pl: Administracja

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Search
pl: Szukaj

en: root
pl: główny

en: Label
pl: Etykieta

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: About
pl: O stronie

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Config
pl: Konfiguracja

en: Menu tree
pl: Drzewo elementów menu

en: logged in users only
pl: tylko zalogowani użytkownicy

en: Display plugin
pl: Wtyczka formatu wyświetlania

en: <q>Log in</q> for anonymous users
pl: <q>Zaloguj się</q> dla anonimowych użytkowników
