Hierarchy Manager (3.4.2) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Confirm
ps: تاييد

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: ID
ps: پېژند

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Plugin
ps: لګون

en: About
ps: په اړه

en: Bundle
ps: بنډل
