Hierarchy Manager (3.4.2) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: disabled
sk: vypnuté

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Administration
sk: Administrácia

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: root
sk: koreň

en: Label
sk: Označenie

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: Bundle
sk: Zväzok

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
