Hierarchy Manager (3.4.2) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: disabled
sq: jo aktiv

en: Confirm
sq: Konfirmo

en: Administration
sq: Administrimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: root
sq: baza

en: About
sq: Informacione
