Hierarchy Manager (3.4.2) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: disabled
te: అచేతనం

en: Confirm
te: నిర్ధారించు

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Edit
te: మార్చు

en: Search
te: వెతుకు

en: root
te: మూలం

en: Label
te: లేబుల్

en: About
te: గురించి
