Hierarchy Manager (3.4.2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: disabled
ug: تاقالدى

en: Label
ug: بەلگە

en: Plugin
ug: قىستۇرمىلار

en: About
ug: ھەققىدە
