Hierarchy Manager (3.4.2) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: disabled
vi: tắt

en: Confirm
vi: Xác nhận

en: Administration
vi: Quản lý

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Edit
vi: Sửa

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: root
vi: gốc

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Plugin
vi: Trình cắm

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: About
vi: Giới thiệu

en: logged in users only
vi: chỉ người dùng đăng nhập
