Hierarchy Manager (8.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: disabled
tr: etkin değil

en: Administration
tr: Yönetim

en: Search
tr: Ara

en: Label
tr: Etiket

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Machine name
tr: Makine adı

en: logged in users only
tr: sadece giriş yapmış kullanıcılar

en: Display plugin
tr: Görüntü eklentisi

en: <q>Log in</q> for anonymous users
tr: Anonim kullanıcılar için <q>giriş yap</q>
