High contrast (8.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: User interface
es: Interfaz de usuario

en: Enable
es: Activar

en: Disable
es: Desactivar

en: Links
es: Enlaces

en: Background
es: Fondo

en: Text
es: Texto

en: Background color
es: Color de fondo

en: Text color
es: Color del texto

en: Select list
es: Lista de selección

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
es: Si no tiene acceso directo a los archivos del servidor, use este campo para cargar su logo.

en: Radio buttons
es: Botones de selección

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
es: Márquelo si quiere que el tema use el logo que viene con él.

en: The path to the file you would like to use as your logo file instead of the default logo.
es: La ruta al archivo que quiera usar como archivo de logo, en lugar del logo predefinido.

en: The logo could not be uploaded.
es: No se pudo subir el logo al servidor.

en: The custom logo path is invalid.
es: La ruta al logo personalizado no es válida.

en: Logo path
es: Ruta del logo
