High contrast (8.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Links
gl: Ligazóns

en: Text
gl: Texto

en: Background color
gl: Cor de fondo

en: Text color
gl: Cor do texto

en: Select list
gl: Lista de selección

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
gl: Se vostede non ten acceso directo a ficheiros no servidor, utilice este campo para cargar o seu logotipo.

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
gl: Marca esta casilla se queres que o tema use o seu propio logotipo.

en: The path to the file you would like to use as your logo file instead of the default logo.
gl: A ruta ao ficheiro que queres usar como logotipo en lugar do logotipo predefinido.

en: The logo could not be uploaded.
gl: O logo non se puido subir.

en: The custom logo path is invalid.
gl: A ruta o logo personalizado non é válida.

en: Logo path
gl: Ruta do logo
