High contrast (8.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Text
sr: Текст

en: Text color
sr: Боја текста

en: Logo path
sr: Путања до логоа
