High contrast (8.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: Links
te: లంకెలు

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Text color
te: పాఠ్యపు రంగు

en: Select list
te: జాబితాను ఎంచుకోండి
