High contrast (8.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Links
ca: Enllaços

en: Background
ca: Fons

en: Background color
ca: Color de fons

en: Text color
ca: Color del text

en: Select list
ca: Llista de selecció

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
ca: Si no teniu accés directe als fitxers al servidor, utilitzeu aquest camp per carregar el vostre logotip.

en: Radio buttons
ca: Botons d'opció

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
ca: Activeu aquí si voleu que el tema faci servir el logotip subministrat amb ell.

en: The path to the file you would like to use as your logo file instead of the default logo.
ca: El camí cap al fitxer que voleu utilitzar com el vostre logotip en lloc del logotip predeterminat.

en: The logo could not be uploaded.
ca: No es pot carregar el logotip.

en: The custom logo path is invalid.
ca: El camí personalitzat del logo és invàlid.

en: Logo path
ca: Camí del logotip
