High contrast (8.x-1.0-beta3) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Links
gu: કડીઓ

en: Text
gu: લખાણ

en: Background color
gu: પૃષ્ઠભૂમિ રંગ

en: Text color
gu: લખાણ રંગ

en: Select list
gu: પસંદગી યાદી
