High contrast (8.x-1.0-beta3) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: User interface
hi: उपयोगकर्ता इंटरफ़ेस

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: Disable
hi: असक्रीय करें

en: Links
hi: लिंक

en: Text
hi: लेख

en: Background color
hi: पृष्ठभूमि का रंग

en: Text color
hi: पाठ रंग

en: Select list
hi: सूची का चयन करें

en: Logo path
hi: प्रतीक चिन्ह पथ
