High contrast (8.x-1.0-beta3) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Enable
oc: Activar

en: Disable
oc: Desactivar

en: Links
oc: Ligams

en: Background
oc: Rèireplan

en: Text
oc: Tèxte

en: Background color
oc: Color de rèireplan

en: Text color
oc: Color del tèxte

en: Select list
oc: Lista de seleccion

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
oc: S'avètz pas un acorchi als fichièrs sul servidor, utilizatz aqueste camp per cargar vòstre lògo.

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
oc: Marcatz se volètz que lo tèma utilize son lògo per defaut.

en: The path to the file you would like to use as your logo file instead of the default logo.
oc: Camin cap al lògo que volètz utilizar a la plaça del lògo per defaut.

en: The logo could not be uploaded.
oc: Se pòt pas cargar lo lògo.

en: The custom logo path is invalid.
oc: Lo camin personalizat del lògo es invalid.
