High contrast (8.x-1.0-beta4) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Links
cs: Odkazy

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Text color
cs: Barva textu

en: Select list
cs: Seznam

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
cs: Pokud nemáte přímý přístup k serveru, použijte toto pole k nahrání loga na server.

en: Radio buttons
cs: Přepínací tlačítka

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
cs: Zaškrtněte, pokud má téma vzhledu použít logo dodané přímo s ním.

en: The path to the file you would like to use as your logo file instead of the default logo.
cs: Cesta k souboru, který chcete použít jako logo místo výchozího loga.

en: The logo could not be uploaded.
cs: Logo nelze nahrát.

en: The custom logo path is invalid.
cs: Cesta k vlastnímu logu je neplatná.

en: Logo path
cs: Cesta k logu
