High contrast (8.x-1.0-beta4) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Links
el: Σύνδεσμοι

en: Text
el: Κείμενο

en: Background color
el: Χρώμα παρασκηνίου

en: Text color
el: Χρώμα κειμένου

en: Select list
el: Λίστα επιλογής

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
el: Αν δεν έχετε άμεση πρόσβαση στο σύστημα αρχείων του διακομιστή, χρησιμοποιήστε αυτό το πεδίο για να ανεβάσετε το λογότυπό σας.

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
el: Επιλέξτε το, αν θέλετε η θεματική παραλλαγή να χρησιμοποιεί το δικό της λογότυπο.

en: The path to the file you would like to use as your logo file instead of the default logo.
el: Η διαδρομή του αρχείου εικόνας που θέλετε να χρησιμοποιήσετε ως λογότυπο αντί για το προεπιλεγμένο.

en: The logo could not be uploaded.
el: Το λογότυπο δεν μπόρεσε να αποσταλεί.

en: The custom logo path is invalid.
el: Η διαδρομή του προσαρμοσμένου λογότυπου δεν είναι έγκυρη.

en: Logo path
el: Διαδρομή λογότυπου
