High contrast (8.x-1.0-beta5) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Links
eu: Estekak

en: Background
eu: Atzeko planoa

en: Text
eu: Testua

en: Text color
eu: Testuaren kolorea

en: Select list
eu: Aukeratu zerrenda

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
eu: Markatu gaiak berez dakarren logoa erakutsi dezan.

en: The custom logo path is invalid.
eu: Egokitutako logo-aren bidea (path) baliogabea da.

en: Logo path
eu: Logoaren bidea (path)
