High contrast (8.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Links
az: Linklər

en: Text
az: Mətn

en: Background color
az: Arxa rəng

en: Select list
az: Siyahı seçin

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
az: Əgər serverə birbaşa fayl girişiniz yoxdursa, loqonu yükləmək üçün bu sahədən istifadə edin.
