High contrast (8.x-1.0-beta6) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Links
ka: ბმულები

en: Text
ka: ტექსტი

en: Background color
ka: ფონის ფერი

en: Text color
ka: ტექსტის ფერი
