High contrast (8.x-1.0-beta6) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Text
kk: Текст

en: Background color
kk: Фон түсі

en: Text color
kk: Мәтін түсі

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
kk: Егер серверге тікелей рұқсат жоқ болса, онда логотипті кері қотару үшін осы өрісті қолданыңыз.

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
kk: Тема ұсынған логотипті қолдану үшін құсбелгіні белгілеңіз.

en: The path to the file you would like to use as your logo file instead of the default logo.
kk: Сіздің қазіргі лого орнына қойғыңыз келген файлға дейінгі жол
