High contrast (8.x-1.0-beta4) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Text
ne: अक्षर

en: Logo path
ne: ब्याजको मार्ग
