Highlight Js syntax highlighter (1.1.1) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Mercury
pl: Merkury

en: Go
pl: Idź

en: Scheme
pl: Schemat

en: Default
pl: Domyślny

en: Never
pl: Nigdy

en: Colors
pl: Kolory

en: Basic
pl: Podstawowe

en: Hybrid
pl: Hybrydowe

en: Processing
pl: Przetwarzanie

en: Flat
pl: Płaski

en: Default theme
pl: Domyślna skórka

en: Properties
pl: Właściwości

en: Dark
pl: Ciemny

en: Marrakesh
pl: Marrakesz
