Highlight Js syntax highlighter (1.1.2) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Mercury
fa: سیماب

en: Go
fa: برو

en: Scheme
fa: شماتیک

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Never
fa: هیچوقت

en: Colors
fa: رنگ‌ها

en: Basic
fa: پایه

en: Diff
fa: تفاوت

en: Processing
fa: در حال پردازش

en: Default theme
fa: پوسته پیش‌فرض

en: Dark
fa: تاریک
