Highlight Js syntax highlighter (1.1.3) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Mercury
da: Kviksølv

en: Go
da: Skift

en: Scheme
da: Skema

en: Default
da: Standard

en: Never
da: Aldrig

en: Colors
da: Farver

en: Basic
da: Grundlæggende

en: Processing
da: Behandler

en: Default theme
da: Standardtema

en: Properties
da: Egenskaber

en: Tomorrow
da: I morgen

en: Dark
da: Mørkt
