Highlight Js syntax highlighter (1.1.3) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Go
id: Cari

en: Scheme
id: Skema

en: Default
id: Bawaan

en: Never
id: Tidak pernah

en: Basic
id: Dasar

en: Processing
id: Memproses

en: Default theme
id: Tema bawaan

en: Properties
id: Properti
