Highlight Js syntax highlighter (1.1.3) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Mercury
lv: Merkūrijs

en: Go
lv: Aiziet

en: Scheme
lv: Shēma

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Never
lv: Nekad

en: Colors
lv: Krāsas

en: Basic
lv: Pamata

en: JavaScript
lv: JavaScripts

en: Hybrid
lv: Hibrīds

en: Diff
lv: Izmaiņas

en: Processing
lv: Apstrādē

en: Q
lv: J

en: Default theme
lv: Noklusējuma tēma

en: Markdown
lv: Iezīmēšana

en: Properties
lv: Īpašības
