Highlight Js syntax highlighter (1.1.3) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Mercury
ru: Ртуть

en: Go
ru: Пуск

en: Scheme
ru: Схема

en: Default
ru: По умолчанию

en: Never
ru: Никогда

en: Colors
ru: Цвета

en: Basic
ru: Основное

en: Hybrid
ru: Смешанный

en: Processing
ru: Обработка

en: Q
ru: Вопросы

en: Flat
ru: Плоский

en: Default theme
ru: Стандартная тема

en: Properties
ru: Свойства

en: Tomorrow
ru: Завтра

en: Tango
ru: Танго

en: Dark
ru: Темный
