Highlight Js syntax highlighter (1.1.4) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Default
az: Susmaya görə

en: Never
az: Heç vaxt

en: Basic
az: Əsas

en: Processing
az: Emal edilir

en: Default theme
az: Defolt mövzu

en: Properties
az: Xüsusiyyətlər
