Highlight Js syntax highlighter (1.1.4) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Mercury
gl: Mercurio

en: Scheme
gl: Esquema

en: Default
gl: Predeterminado

en: Never
gl: Nunca

en: BBCode
gl: Código BB

en: Colors
gl: Cores

en: Basic
gl: Básico

en: Processing
gl: Procesando

en: Q
gl: P

en: Default theme
gl: Tema predeterminado

en: Properties
gl: Propiedades

en: Dark
gl: Escuro
