Highlight Js syntax highlighter (1.1.4) - en to uk translation catalogue (33 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Go
uk: Перехід

en: Scheme
uk: Схема

en: Default
uk: Базово

en: Never
uk: Ніколи

en: Colors
uk: Кольори

en: Basic
uk: Основні

en: Hybrid
uk: Змішаний

en: Diff
uk: Різниця

en: Processing
uk: Обробка

en: Twilight
uk: Притлумлені

en: User Roles
uk: Ролі користувачів

en: Flat
uk: Плоский

en: Default theme
uk: Базова тема

en: Pop
uk: Спускання

en: Nord
uk: Північний регіон

en: Properties
uk: Властивості

en: Python
uk: Пітон

en: Arcade
uk: Аркадні

en: Grayscale
uk: Відтінки сірого

en: Hardcore
uk: Хардкор

en: Tomorrow
uk: Завтра

en: Dust
uk: Пил

en: Source Code
uk: Джерельний код

en: Tango
uk: Танго

en: Plaintext
uk: Простий текст

en: Shell
uk: Оболонка

en: Arta
uk: Арта

en: Makefile
uk: файл проекту make

en: Dark
uk: Темний

en: Material
uk: Матеріал

en: Haskell
uk: Хаскель

en: Choose a language
uk: Оберіть мову
