Highlight Js syntax highlighter (1.1.5) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Never
be: Ніколі

en: Basic
be: Асноўны

en: Processing
be: Апрацоўка

en: Default theme
be: Звычайная тэма

en: Dark
be: Цёмная
