Highlight Js syntax highlighter (1.1.5) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Mercury
fi: Elohopea

en: Go
fi: Mene

en: Scheme
fi: Skeema

en: Default
fi: Oletus

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Basic
fi: Perusasetukset

en: Processing
fi: Käsitellään

en: Default theme
fi: Oletusteema

en: Properties
fi: Ominaisuudet

en: Tomorrow
fi: Huomenna

en: Dark
fi: Tumma
