Highlight Js syntax highlighter (1.1.5) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ku: بنێرە

en: Mercury
ku: مێرکوری

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Basic
ku: سەرەتایی

en: SQL
ku: س.کو.ل.

en: Processing
ku: پرۆسەکردن بەردەوامە

en: Default theme
ku: ڕووکاری بنەڕەت
