Highlight Js syntax highlighter (1.1.5) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Go
nl: Filter

en: Scheme
nl: Schema

en: Default
nl: Standaard

en: Never
nl: Nooit

en: Colors
nl: Kleuren

en: Basic
nl: Basis

en: Hybrid
nl: Hybride

en: Processing
nl: Verwerken

en: User Roles
nl: Gebruikersrollen

en: Flat
nl: Plat

en: Default theme
nl: Standaardthema

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: Ruby
nl: Robijnrood

en: Tomorrow
nl: Morgen

en: Plaintext
nl: Platte tekst

en: Dark
nl: Donker

en: Material
nl: Materiaal

en: Choose a language
nl: Kies een taal
