Highlight Js syntax highlighter (1.1.5) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Mercury
sk: Mercury (Ortuť)

en: Go
sk: Prejsť

en: Scheme
sk: Schéma

en: Default
sk: Predvolené

en: Never
sk: Nikdy

en: Basic
sk: Základné

en: CSS
sk: CSS vzhľad

en: Diff
sk: Rozdiel

en: Processing
sk: Spracováva sa

en: Q
sk: Ot.

en: User Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Default theme
sk: Predvolená téma vzhľadu

en: Properties
sk: Vlastnosti
