Highlight Js syntax highlighter (1.1.5) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Never
th: ไม่เคย

en: Basic
th: พื้นฐาน

en: Processing
th: กำลังดำเนินการ

en: Default theme
th: ธีมเริ่มต้น

en: Material
th: วัสดุ
