Highlight Js syntax highlighter (1.1.5) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Mercury
ur: مرکری

en: Scheme
ur: اسکیم

en: Default
ur: طے شدہ

en: PHP
ur: پی ایچ پی

en: Processing
ur: زیرِ عمل
