Highlight Js syntax highlighter (1.1.6) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Mercury
mr: पारा

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: PHP
mr: पी एच  पी

en: Never
mr: कधीही नाही

en: Colors
mr: रंग

en: Default theme
mr: मूलभूत थीम
