Highlight Js syntax highlighter (1.1.6) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Submit
am: አስገባ

en: Mercury
am: ሜርኩሪ

en: Default
am: ነባሪ

en: PHP
am: ፒኤችፒ

en: SQL
am: ኤስ ኪው ኤል

en: Processing
am: በሂደት ላይ
