Highlight Js syntax highlighter (1.1.6) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Submit
bg: Запис

en: Mercury
bg: Живак

en: Default
bg: По подразбиране

en: Never
bg: Никога

en: Processing
bg: Обработва

en: Default theme
bg: Тема по подразбиране
